YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

101 Kişi Sohbet Ediyor

SedaT

Bana Kimse Sen GiBi Baktı mı BiLmem, AMA Ben Kimseye Sana Baktığım GiBi Bakmadım GüLüm.

SedaT

SANAL ÖYLE BiR YERKi KEDiLER BiLE KENDiNi ASLAN ZANNEDiYOR..!!

axJeLLs#

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

axJeLLs#

Siteye Giriş Yaptı

Tiaaa

Siteye Giriş Yaptı

Cemal

Siteye Giriş Yaptı

yılmaz

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

SesliSiteler

Google arama geçmişi silme, web geçmişinizi, iç dünyanızı ve özel ilgi alanlarınızı yansıtan bir özel günlük özelliğine sahip olan platformda, gizliliği sağlamak adına önemli olabilir. Google’daki dijital günlüğünüzün yanlış insanlar tarafından görülmesini istemiyorsanız, geçmişinizi temizlemek önemli bir adım olabilir.


Google arama geçmişi silme işlemini Chrome başta olmak üzere Firefox, Safari ve diğer tarayıcılarda yapmak mümkündür, ancak adımlar biraz farklı olabilir. Bununla birlikte birden fazla cihazınız varsa ve her cihazda birden fazla tarayıcınız varsa, bu işlemlerden bazılarını tekrar etmeniz gerekebilir. 


Google’ın kendi tarayıcısı Chrome başta olmak üzere, arama geçmişi silme işleminin nasıl yapılacağını, geçmişin nasıl görüntülenebileceğini anlattık. Google artık o denli yaygın ve güçlü bir arama motoru ki, şirketin tarayıcısı Chrome, önceki aramalarınızı tablet, akıllı telefon gibi cihazlar arasında senkronize ederek kaydeder. Ancak geçmiş bir cihazda silindiğinde, tüm cihazlardan kaldırılır. 

Yazar : 0
19 Tem Ptesi 21:16
252 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR