YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

101 Kişi Sohbet Ediyor

SedaT

Bana Kimse Sen GiBi Baktı mı BiLmem, AMA Ben Kimseye Sana Baktığım GiBi Bakmadım GüLüm.

SedaT

SANAL ÖYLE BiR YERKi KEDiLER BiLE KENDiNi ASLAN ZANNEDiYOR..!!

axJeLLs#

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

axJeLLs#

Siteye Giriş Yaptı

Tiaaa

Siteye Giriş Yaptı

Cemal

Siteye Giriş Yaptı

yılmaz

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

Sesli Sohbet

İnternetin hızla yayılması ve insanların sosyallikten uzaklaşması ile birlikte birçok insan sohbet edebileceği platformlara yönelmiştir. Bu platformların başında gelen lidersesli.com uzun yıllardır hizmet veren ve kullanıcı sayısı on binlere ulaşan bir sistemdir. Sitede kullanıcılar dilerse yazarak dilerse de sesli bir şekilde chat yapabilmektedirler.

            Sisteme üye olunduğunda sitedeki her özellikten faydalanabildiğiniz gibi üye olmadan da sitede sohbet edebilirsiniz. Ancak bu durumda sitede yer alan tüm özellikleri kullanamamaktasınız. Sistemde seslichat yapar iken takıldığınız meselelerde ya da olumsuz bir durum ile karşılaştığınızda müşteri temsilcilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sistemde müşterilere hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için canlı destek, Skype gibi destek butonları yer almaktadır.
 
Sohbete Başlamak İçin SesliHepsi Yazmanız yeterli
 
            Sistemde sohbete başlamak için öncelik üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ve siteye giriş yapmanızın ardından ise sohbet odalarına katılarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bu odalar da kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Kullanıcıların oluşturduğu bu odalarda sohbete katılan kişi sayısı ise binlerce rakama ulaşabilmektedir. Sistemde yer alan bir başka özellik ise duvar yazıları kısmıdır. Sosyal medya platformlarından alışık olunan duvar yazısı sitede de yer almakta, kullanıcılar istedikleri yazıyı bu kısımda paylaşabilmektedirler.
 
Nasıl Üye Olabilirim?
 
            Sisteme üye olmak için öncelikle bir e-posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. Sistemde e-posta adresiniz ile birlikte sadece cinsiyetiniz sorulmaktadır. Sisteme giriş yapmak için oluşturacağınız şifreler de 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır. Site sizden hiçbir zaman kimlik numaranızı istememektedir.

Yazar : 0
17 Tem Ctesi 20:17
223 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR