Sosyal Medya

128Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Mobil

Sohbet çeşitli platformlar üzerinden yapılmaktadır. Fiziki olarak yapılan sohbet, internet üzerinden yapılan sohbet, mobil üzerinden yapılan sohbet ve telefon ile yapılan sohbet olmak üzere sohbet ortamı oldukça çeşitlidir. Fiziki olarak yapılan sohbet bir tanıdık, eş veya akraba ile yapılmaktadır. Bu sohbetin düzeyi oldukça farklıdır. Bu esnada yanlış bir şey konuşmanın bir bedeli bulunmaktadır.
 
İnternet Üzerinden Sohbet
 
İnternet üzerinden yapılan sohbet ortamı biraz daha rahat ve farklı bir ortamdır. Burada fiziki olarak yapılan sohbet ortamından daha farklı bir zeminde muhabbet ortamı bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan sohbetler bilgisayar üzerinden yapıldığı gibi, mobil üzerinden de yapılmaktadır. Son zamanlarda en popüler sohbet tarzı sesli chat mobil olarak yapılan sohbettir.
 
Bu sohbet internet alt yapısını kullanarak mobil üzerinden yapılmaktadır. Bu kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlayan bir sohbet biçimidir. Bu sohbet sistemi içerisinde kullanıcılar birbirleri ile görüşebilir, seslerini duyabilir ve daha sonradan tekrar görüşebilir. Kullanım bakımından oldukça pratik bir konuşma ve muhabbet ortamı bulundurmaktadır. Bu hizmet tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Yazar : D a r k ß ll u é
17 May Paz 05:31
28 Görüntüleme

Etiketler: SesliChat , MobilSohbet ,


Gönder

Popüler Yorumlar

SesliChat SesliSohbet Mobilchat