YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

101 Kişi Sohbet Ediyor

SedaT

Bana Kimse Sen GiBi Baktı mı BiLmem, AMA Ben Kimseye Sana Baktığım GiBi Bakmadım GüLüm.

SedaT

SANAL ÖYLE BiR YERKi KEDiLER BiLE KENDiNi ASLAN ZANNEDiYOR..!!

€ S-MeLeK

☞ ✿BeYaZ MeLeK✿☜ Odasına Giriş Yaptı

€ S-MeLeK

Siteye Giriş Yaptı

yılmaz

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

Sesli Sohbet siteleri

İnternet, tanıdığımız fakat yüz yüze görüşme imkanımızın bulunmadığı kişilerle kolayca iletişim halinde bulunmamızı sağlar. Bunun yanı sıra, internet yeni insanlarla da tanışmak için de kullanılabilir. Özellikle sohbet siteleri, bu yeni arkadaşlıkların en büyük başlangıç noktalarından biridir. Eskide var olan klasik sohbet sitelerinin yanında günümüzde radyolu sohbet, kameralı sohbet ya da sesli sohbet siteleri de kurulmuştur. Birçok özelliğin birleşimi olan bu eğlence alanları sayesinde hem yeni insanlar tanımak hem de o insanlarla kaynaşmak mümkündür.

Sesli sohbet sitelerinde, bilgisayarın ya da telefonun mikrofonunu açmak gerekir. Ses açıldıktan sonra, internet sitesinde de seslere izin verildikten sonra sesli sohbetin teknik kısmı halledilmiş olur. Kullanıcılar sesli sohbet siteleri içerisindeki sohbet odalarında dilenen kişilere sohbet talebi sesli olarak ya da yazılı olarak gönderilebilir.

​​​​​​​Sesli sohbetin en büyük artısı, karşıdaki kişinin cinsiyetini anlamak, belki yaşı hakkında tahminde bulunabilmektedir. Ayrıca kullandığı dil de o kişinin zevkleri, yaşam tarzı gibi hususlarda bilgi sağlayabilmektedir. Hem anonim kişilerle konuşmak, hem de gerçekten yazarak değil, kendini konuşarak anlatmak isteyenler için, sesli sohbet siteleri oldukça kullanışlıdır.

Yazar : 0
06 Haz Paz 13:46
512 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR