YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

101 Kişi Sohbet Ediyor

SedaT

Bana Kimse Sen GiBi Baktı mı BiLmem, AMA Ben Kimseye Sana Baktığım GiBi Bakmadım GüLüm.

SedaT

SANAL ÖYLE BiR YERKi KEDiLER BiLE KENDiNi ASLAN ZANNEDiYOR..!!

KeNaN58

✤ a D e L ✤ Odasına Giriş Yaptı

KeNaN58

Siteye Giriş Yaptı

axJeLLs#

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

Bütün Sesli Siteler

Yaş, meslek fark etmeksizin, bütün sesli siteler insanları tek bir çatı altında toplamaktadır. Özellikle arkadaş çevresi az olan ya da hayatında yeni kişilerin olmasını isteyenler için bu hizmetler tercih edilmektedir.

Maddi ya da manevi açıdan yaşanan zorlukların bir nebzede olsa azalmasını sağlayan bütün sesli siteler şikâyetler için geri dönüş yapmaktadır. Kullanıcıların birbirlerine olan hakaret ya da aşağılayıcı sözler nedeni ile açılan şikâyet konuları, görevliler tarafından incelenir. Uygun görüldüğü takdirde suçlu olan taraf, site üzerinden süresiz şekilde uzaklaştırılır. Bu sayede sitede sadece saygılı ve kendini bilen kaliteli insanların kalmasına izin verilmektedir.

Üye olmak istemeyen kişiler içinde kolaylıklar sunan sesli sitelerde, sadece takma ad ve cinsiyet belirleyerek, odalara bağlanabilirsiniz. Sadece ev ya da farklı yapılarda bulunan bilgisayar ile değil, aynı zamanda sosyal hayatta da sitelere girebilirsiniz.

Akıllı mobil cihazlarınıza indirebilecek olduğunuz program sayesinde, istediğiniz oda ve kanallara girerek, muhabbet etmeniz mümkündür. Üye olma işlemlerinde verilen bilgiler, kesinlikle diğer ikinci şahıslar ile paylaşılmaz. Bunların yanı sıra sohbet odalarında sosyal medya hesaplarının paylaşımı yasaktır.

Yazar : 0
13 Haz Paz 20:58
177 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR